Hakkımda

Cihat Aydın Kimdir?

Cihat Aydın Kimdir?

1993 İstanbul Doğumluyum. Ailemle birlikte İstanbul’da yaşamaya devam ediyorum. Aktif olarak İstanbul, Ankara ve Kocaeli şehirlerinde de bulunuyorum. Evli ve 2 çocuk babasıyım. Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği bölümünden mezunum.

Google Reklamcılık, Bing Reklamcılık ve Arama Motoru Optimizasyonu(SEO) üzerine uzman kişilerden almış olduğum sertifikalı eğitimler bulunmaktadır.

Meslek hayatım boyunca Kanal D, Tempo TV, NTV ve bir kaç farklı şirkette Bilgi İşlem Sorumlusu olarak çalıştım. Kendime ait, küçük ve büyük ölçekli bir çok projelerim oldu.

İnternet üzerinden para kazanmak artık 10 sene öncesi kadar kolay değil. Her gün E-Ticaret sektörüne yüzlerce insan giriyor, her gün yüzlerce insan aklındaki projeyi hayata geçiriyor. Kazanmak için yapılması gereken doğru bir çalışma arkadaşı bulmak. Elinizdeki projenizi, rakiplerinize yarıştıramazsanız, rakiplerinizi yenemezseniz olduğunuz yerde kalırsınız. Unutmayın, bu işi sadece siz yapmıyorsunuz, sonsuz bir uçurum olan internet sektöründe milyonlarca rakibiniz var.

Rakiplerinizden sizi bir tık ileriye taşımak için buradayım.